Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace ohledně očkování proti nemoci Covid-19

Informace ohledně očkování proti nemoci Covid-19Informací ohledně očkování proti nemoci Covid-19

V tuto chvíli pracuje krizový štáb Jindřichova Hradce spolu s Jindřichohradeckou nemocnicí a Fakultou managementu VŠE na stavbě vysokoprůtokového vakcinačního centra v aule Vysoké školy ekonomické v Jindřichově Hradci. Se spuštěním očkovacího centra se počítá v období únor až březen letošního roku. Vše bude záležet termínech dodávek vakcín.

 

V první vlně se bude očkování týkat lidí starší 80ti let.

Pro hladký průběh vakcinace se registrovaným seniorům doporučuje, aby s sebou na očkování měli doprovod.

Pokud je to možné, je dobré mít předem vyplněný informovaný souhlas, který najdete dole pod textem, což celý proces očkování a odbavení jednotlivých občanů v očkovacím centru urychlí. Pokud je to ve vašich možnostech, poskytněte prosím vytištěný informovaný souhlas svým občanům ve věku 80 +, popř. i ostatním.

 

Aktuální informace o průběhu očkování najdete na webu města nebo nemocnice. Zde https://www.jh.cz/cs/aktuality/na-fakulte-managementu-vse-se-zacalo-stavet-vakcinacni-centrum.html najdete souhrnný článek o všem, co se očkování v Jindřichově Hradci týká. Informace nabízíme k využití na vašem webu, sociálních sítích nebo ve zpravodaji.


Do té doby, než bude spuštěné vakcinační centrum na Fakultě managementu, se očkuje v jindřichohradecké nemocnici v přízemí pavilonu D v prostorách urologické ambulance. Prosíme registrované seniory, aby dodržovali objednané časy očkování a přicházeli maximálně 5 nebo 10 minut předem.

  

Suma sumárum prosím - maximálně rozšířit informaci, aby starší občan přicházející na očkování měl sebou pokud možno doprovod, již vytištěný a vyplněný informovaný souhlas a dodržel očkovací čas, tzn. nechodil zbytečně dříve, maximálně 5 nebo 10 minut předem.

informovany_souhlas_ockovani_covid-19.pdf